Товарний потяг їхав із Києва до Одеси через станцію Жмеринка. Від Києва до Жмеринки потяг їхав 6

годин зі швидкістю 40 км/год, а від Жмеринки до Одеси — 7 годин зі швидкістю 50 км/год. Визнач відстань від Києва до Одеси.

Ответы на вопрос

Отвечает Голодова Маша.

Ответ: 600 км

Пошаговое объяснение:

s=v*t

s1=v1*t1

s1= 6*40 = 240 км - от Киева до Жмеринки

s2=v2*t2

s2 = 7*50 = 350км - От Жмеринки до Одессы

s= s1 +s2

s = 240+350 = 600 км