Спростіть вираз і знайдіть його значення -0,5 (1,3х)+4(0,2х-0,1)-(0,1-0,7х) якщо х=0,21


Ответы на вопрос

Отвечает Сапронова Наталия.

Ответ:

-0,3215

Пошаговое объяснение:

-0,5(1,3х)+4(0,2х-0,1)-(0,1-0,7х)=

-0,65х+0,8х-0,4-0,1+0,7х=0,85х-0,5

при х=0,21 0,85х-0,5=

0,85х-0,5=0,85*0,21-0,5=0,1785-0,5

= -0,3215