клієнт поклав у банк деяку суму грошей під 19% річних. Через рік він одержав суму 29750 гривень.

Знайдіть внесок клієнта)​

Ответы на вопрос

Отвечает Мохов Максим.

Ответ:

24990 грн

Пошаговое объяснение:

1) 29750 × 0.19= 5652.5 (грн)- отримав за рік

2) 29750-5652,5=24097,5 (грн)- внесок