Середнє арифметичне деяких двох чисел дорівнює 1,44, а середнє арифметичне інших чотирьох , чисел

дорівнює 1,68. Знайдіть середнє арифметичне цих шести чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Красовская Карина.
1) 1,44 * 2 = 2,88 - сумма двух чисел
2) 1,68 * 4 = 6,72 - сумма четырёх чисел
3) (2,88 + 6,72) : 6 = 9,6 : 6 = 1,6 - среднее арифметическое шести чисел.