Берілген теңдеудің жауабы болатын сандар жұбын таңдаңыз:x+y-2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Мухамадеев Данил.

Ответ:

(2;0)  (6;-4)

Пошаговое объяснение:

x+y=2

Егер x=2, y=2-2=0.

Егер x=6, y=2-6=-4.