Із селища одночасно в різних напрямках виїхали два велосипедисти зі швидкістю 18 км/год і 25

км/год.Через скільки годин відстань між ними буде 215 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кадочников Вадим.

Пошаговое объяснение:

18+25=43км за год

215/43=5 годин

Отвечает Петров Михаил.

Через 5 год.

Покрокове пояснення:18+25=43

215:43=5