Два виміри прямокутного паралелепіпеда дорівнюють 9 см і 13 см. Знайдіть об'єм прямокутного

паралелепіпеда якщо сума усіх його ребер дорівнює 100 см? Допомодіть я не розуміюююю

Ответы на вопрос

Отвечает Кадирали Мирас.

Відповідь:

351куб. см

Покрокове пояснення:

х - ІІІ вимір. Тоді 4 (9+13+х)=100, 88+4х=100, 4х=12, х=3. Отож, об'єм: 9×3×13=351 куб.см