На склад двома авто машинами привезли однакові труби. на першій машині було 46 труб,а на другій

38.чому дорівнює маса та перевезених кожною автомашиною якщо перша перевезла на 712 кг більше ніж друга Пж!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрук Аня.

Ответ:

4094 кг,  3382 кг.

Пошаговое объяснение:

на 46-38=8 (труб) більше перевезла перша машина

712:8=89 (кг) маса труби

89*46=4094 (кг) перевезла перша машина

89*38=3382 (кг) перевезла друга машина