На склад двома автомашинами привезли однакові труби. На першій машині було 46 труб, а на

другій — 38. Чому дорівнює маса труб, перевезених кожною автомашиною,якщо перша перевезла на 712 кг бильше,ниж друга?

Ответы на вопрос

Отвечает Korinnyi Bohdan.

1) 46-38=8 труб перша машина перевезла більше

2)712:8=89 кг важить одна труба

3)89*46=4094 кг перевезла перша машина

4)89*38=3382 кг перевезла друга машина

====================================================