Наубайхана күніне 2400 пирог пісіреді. Барлық пирогтардың 1/3 бөлігі қырыққабатпен, 1/4 етпен, 1/5

саңырауқұлақтармен, ал қалғаны сүзбе. Наубайхана күніне қанша сүзбе пирогын пісіреді

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Никита.

1/3+1/4=2/7

2/7-1/5=1/2

1/2 пирог пісіреді