Адамнан 5 топ алғаны — ? адамауысымда - 9 адамнан 3 топ-ауысымда - 10 адамнан 4 тотесте бойынша

тен​

Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Ответ:

11 аусымда 5 топ

Пошаговое объяснение:

9 адамнан 3 топ 3 +1 =4 = 10 адамнан 4 топ 4+1 =5=11 адамнан 5 топ аусымда 11×5 =55