6. Есептерді шығар. а) Табиғат аясында демалушыларға арнап спорттық ойындарұйымдастырылды. 36

адам волейбол ойнауға, одан 2 есе артыкадам футбол ойнауға қатысты. Волейбол мен футбол ойнауғақанша адам қатысса, соншақатысса, сонша адам эстафеталық ойындарғақатысты. Спорттық ойындарға барлығы неше адам қатысты?ә) Табиғат аясындағы демалыс орталығында 250 адам демалыпжүр. Олардың 86-сы тауға өрмелеумен, одан 2 есе кем адам атпен серуендеді. Ал қалғаны тауға жаяу шықты. Неше адам таужаяу шықты?​

Ответы на вопрос

Отвечает Shamritskaya Anna.

Ответ:

а)36*2=72+36=108+108=216; Спорттық ойындарға барлығы 216 адам қатысты

ә)86÷2=43+86=129; 250-129=121; 121 адам тауға жаяу шықты