Від станціі Барвиста до станціі Веселкова поізд рухався 8 год зі швидкістю 60 км год.Відстань від

станціі Веселкова до станціі Сонячна на 288 км коротша.Іі поізд подолав за 3 год.З якою швидкістю рухався поізд від станціі Веселкова до станціі Сонячна?

Ответы на вопрос

Отвечает Бородин Илья.

Ответ:

64 км/год.

Пошаговое объяснение:

Розв’язання

1) 60 • 8 = 480 (км) – відстань від станції Барвиста до станції Веселкова.

2) 480 – 288 = 192 (км) – відстань від станції Веселкова до станції Сонячна.

3) 192 : 3 = 64 (км/год) – швидкість поїзда від станції Веселкова до станції Сонячна.

Відповідь: 64 км/год.