від станції Веселкова поізд рухався 8годин зі швідкістю 60км/год .Відстань від станції Веселкова до

станції Сонячна на 288км корошта . її поїзд подолав за 3години .з якою швидкістю. рухався поїзд від станції Веселкова до станції Сонячна

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Юлия.

Выражение: (60 · 8 - 288) : 3 = 64.

1) 60 · 8 = 480 (км) - проехал поезд за 8 часов;

2) 480 - 288 = 192 (км) - проехал поезд за 3 часа;

3) 192 : 3 = 64 (км/ч) - скорость поезда.

Вiдповiдь: 64 км/год.