(6х+27)÷7=21Теңдеулер шығару керек тексеру керек ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гвоздев Артем.

Пошаговое объяснение:

(6х+27):7=21

6х+27=147

6х=147-27

6х=120

х=120:6

х=20