есепті теңдеу құру арқылы шығару керек ойын сауық орталығындағы Мұзайдында бірнеше бала коньки

теуіп жүр.Оларға тағы 15 бала келіп қосылған соң, мұзайдында 27 бала болды.Мұзайдында алғашында неше бала коньки теуіп жүрді? есепті теңдеу құру арқылы шығару керек өтініш шығарып берші

Ответы на вопрос

Отвечает Свищук Мирон.

Ответ:

х+15=27

x=27-15

х=12

12+15=27