Асxанада орамжапырақ қосылған 85 бәліш бар, бұл күріш қосылған бәлішке қарағанда 2 есе кем.

Орамжапырақ қосылған бәлішке қарағанда күріш қосылған бәліш қанша артық?

Ответы на вопрос

Отвечает Климчук Дарья.
85×2=170 170-85=85 вот это күріші
Отвечает Пивоварова Софья.
1)85×2=170 2)170-85=85