Точка рухається за законом S(t)=4t³-3t²+5t-1 Знайдіть швидкість та прискорення при t=2c


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёв Ростик.
S(t)=4t³-3t²+5t-1. V(2)=?
S'(t)=V(t)
S'(t)=(4t³-3t²+5t-1)'=12t²-6t+5, =>
V(t)=12t²-6t+5. V(2)=12*2²-6*2+5=41
V(2)=41 м/сек

S''(t)=a(t), S''(t)=(4t³-3t²+5t-1)''=(12t²-6t+5)'=24t-6. =>a(t)=24t-6
a(2)=24*2-6=34
a(2)=34 м/сек²