екі қаланың ортасында 60км/сағ жылдамдықпен 2,8сағ жүрді осы екі қаланың арасын жүрдек пойыз

84км/сағ жылдамдықпен неше сағ жол жүрді жаубын айтсай бізде көрейік​

Ответы на вопрос

Отвечает Ведров Максим.

Ответ:

2 сағ болады 2.8×60=168÷84=2сағ