104. Пойыз тұрақты жылдамдықпен бірқалыпты жүріп, 2 сағатта 144 км жол жүрді.Пойыз осы

жылдамдықпен:1) 5 сағатта неше километр жол жүреді?2) 504 км қашықтықты неше сағат жүреді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Арина.

Ответ:

1) шешімі:

Пошаговое объяснение:

144÷2=72

144+144=288

288+72=360

жауабы:пойыз 5сағ 360км жол жүрді

2)Шешімі:

504÷72=7

жауабы:пойыз 504км кашыктыкта 7сағ жол жүрді