Пойыз тұрақты жылдамдықпен бірқалыпты жүріп, 2 сағатта 144 км жон жүрді.Пойыз осы жылдамдықпен:1)

5 сағатта неше километр жол жүреді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Дмитрий.

Ответ:

Шешімі:

144÷2=72

144+144=288

288+72 =360 жауабы:пойыз 5сағ 360км жол жүреді