Допоміть будьласка!!!!!!!! Сума двох чисел 18. Знайдіть ці числа,якщо 25% одного з них на 1,2

більше від 30% другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Боталова Алёна.

Ответ:

x + y = 18 \\ 0.25x  = 1.2(0.3y) \\  \\ x + y = 18 \\ 0.25x = 0.36y \\  \\ x  = 18 - y \\ 25(18 - y) = 36y \\  \\ x = 18 - y \\ 450 - 25y = 36y \\  \\ x = 18 - y \\ 61y = 450 \\  \\ y = 7.38 \\ x = 18 - 7.38 = 10.62