Довжина однієї сторони трикутника дорівнює 8 см, що на 2 см більше за другу сторону і на 3 см менше

за третю сторону. Знайди периметр трикутника. пжж помогите дам 20 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Андрей.

Відповідь:

РΔ = 25 см

Покрокове пояснення:

АВ = 8 см
ВС = 8 - 2 = 6 см
АС = 8 + 3 = 11 см

РΔ = 8 + 6 + 11 = 25 см