СРОЧНО 1. Знайдіть: 1) НСД ( 108 ; 72), 2) НСК ( 36;48) 2. Знайти невідомий член пропорції 1) х:

0,6 =25:3 2) 5 : 3= 5 :х 3. Виконайте дії : 1) 3,2· (-6) – 7,8 : ( 8,8-10,1) 2) (-3,4+7) · ( -1 ) 3) (6 – 5 ) : ( - ) 4. Розв’язати рівняння : 1) - 2 х = 2) 0,3(8-3х) = 3,2- 0,8(х-7) 3) 2( 8х–7) = 18 – 4( 5– 4х) 4) = 5) 3 - |х| = -1 5. Вантажівка за 4 год проїхала 240 км. За першу годину вона проїхала 20% усієї відстані, за другу - остачі, а наступні дві години – решту шляху, причому за третю годину - у 2 рази менше , ніж за четверту. Скільки км проїжджала а вантажівка за кожну годину окремо? 6. Розв'яжіть рівняння: ( 0,5 |х| - ) = 3|х| -2,25

Ответы на вопрос

Отвечает Буйлова Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.

1) НОД (108; 72)=2·2·3·3=4·9=36

108=2·2·3·3·3; 72=2·2·2·3·3

Общие множители чисел: 2; 2; 3; 3

2) НОК (36; 48)=2·2·2·2·3·3=16·9=144

48=2·2·2·2·3

36=2·2·3·3

2.

1) x÷0,6=25÷3; (5x)/3=25/3; 5x=25; x=25/5=5

2) 5÷3=5÷x; 1/3=1/x; x=3

3.

1) 3,2·(-6)=16/5 ·(-6)=-96/5=-19,2

2) (-3,4+7)·(-1)=3,6·(-1)=-3,6

4.

2) 0,3(8-3x)=3,2-0,8(x-7)

2,4-0,9x=3,2-0,8x+5,6

2,4-0,9x=8,8-0,8x

0,9x-0,8x=2,4-8,8

0,1x=-6,4

x=-64

3) 2(8x-7)=18-4(5-4x)     |2

8x-7=9-10+8x

8x-7=8x-1

8x-8x=7-1

0≠6

Данное уравнение не имеет решений.

5) 3-|x|=-1

|x|=3+1

|x|=4

x₁=-4; x₂=4

Остальное нужно исправить для дальнейшего решения.