вантажівка за 4 год проіхала 240 км .За першу год вона проїхала 20% усього відстани ,за другу 3/16

остачі ,за наступні дві години решта шляху причому за третю годину у 2 раз більше ніж за четверту годину . Скільки кілометрів проїжджала вантажівка за кожну годину окремо ​

Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёв Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:1) 240 * 20% = 240 * 20/100 = 240 : 100 * 20 = 48 км проїхала за 1-у годину

2) 240 - 48 = 192 км залишок

3) 192 * 3/16 = 192 : 16 * 3 = 36 км проїхала за другу годину

4) 48 + 36 = 84 км проїхала за перші дві години

5) 240 - 84 = 156 км проїхала за третю і четверту години

6) 1 + 2 = 3 частини в 156 км 3-ї і 4-ї години

7) 156 : 3 = 52 км проїхала за 4 -у годину

8) 52 * 2 = 104 км проїхала за 3-ю годину

Ответ:  1 година- 48 км

            2 година - 36 км

            3 годину- 104 км

            4 годину - 52 км