Турист за першу годину пройшов 13,4 км, а потім 3 години рухався зі швидкістю 11,2 км/год. Знайди

середню швидкість автомобіля на всьому шляху. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Заварзина Эвелина.

Відповідь:

Середня швидкість дорівнює 11,75 км/год.

Покрокове пояснення:

1) Турист за першу годину пройшов 13,4 км.

2) Далі він три години рухався зі швидкістю 11,2 км/год та подолав 11,2 × 3 = 33,6 км.

3) Загальна відстань, що подолав Турист дорівнює 13,4 + 33,6 = 47 км.

4) Час, що був потрібен туристу для подолання цієї відстані дорівнює 1 + 3 = 4 години.

5) Середня швидкість туриста протягом всього часу руху дорівнює загальній відстані поділенній на загальний час руху:

47 / 4 = 11,75 км/год.