Словник до друку набрали 3 оператори.Першиий з них набрав 280 сторінок,другий-у 2 рази менше,а

третій -на 124 сторінки менше,ніж перший.Скільки сторінок у словнику?

Ответы на вопрос

Отвечает Еремина Алина.

1)280:2=140(ст)-набрав другий

2)280-124=156(ст)-набрав третій

3)280+140=420(ст)-набрали разом перший та другий

4)420+156=576(ст)-сторінок у словнику або скільки набрали 3 оператори разом

Сподіваюсь допомогла