Точка С ділить відрізок АВ на відрізки АС і СВ. Знайдіть довжину вiдрiзка АС, якщо АВ = 24 см і СВ=

18 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Есенгелди Арман.

Ответ:

24-18=6 см

Пошаговое объяснение:

АВ= АС+СВ, отже якщо

АВ=24 см

СВ=18 см, тоді

АС= 24-18=6 см

Відповідь: 6 см довжина відрізка АС.

(ше б я на твоєму місці в кінці побудувала б відрізок, але здається це в задачці не принципово)

Отвечает Котовский Плюша.

Ответ:

6 см

Пошаговое объяснение:

AC=AB-CB=24-18=6 см