У першому бідоні було в 5 разів більше молока, ніж у другому. Після того як з першого бідону

відлили 2л молока, а в другий долили 6л, в обох бідонах молока стало порівну. Скільки літрів молока було в другому бідоні спочатку? Пожалуйста помогите ришить задачу Нужно для тесту

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Алина.

Відповідь:

В першому бідоні було 10 літрів молока, а в другому- 2 літри.

Покрокове пояснення:

Нехай х - літрів молока було у 2-му бідоні, тоді 5*х - було у першому. За умовами запишемо рівняння

5х-2=х+6

5х-х=6+2

4х=8

х=8:4

х=2 (л)-у 2-му бідоні

5*х=5*2=10 (л) у 1-му бідоні

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

5x-2=x+6

5x-x=6+2

4x=8

x=8:4

x=2 (л)- було молока в 1 бідоні

5*2=10 (л) було молока в 1 бідоні.

Відповідь: в другому бідоні спочатку було 2 літрів молока.