Екі санның қосындысы 36 ға тең. Бірінші сан екінші саннан 4ке артық. Осы сандарды табыңыз. Теңдеу

арқылы

Ответы на вопрос

Отвечает Obvintsev Sema.

Ответ:

×+×+4=36.

2×=32

×=16(биринши сан)

2ши сан=16+4=20

20+16=36