Екі санның арифметикалық ортасы 18ге тең. Бірінші сан екінші саннан 4ке артық. Осы сандарды

табыңыз. Нақты түсінікті жауап бересіздерме?

Ответы на вопрос

Отвечает Сачко Любовь.

Ответ:

18÷2=9

9+4=13

9-4=5

13+5=18