ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! у магазин завезли 600 кг яблук причому ⅖ з них- першого сорту,25% другого

сорту а решта третього сорту.Скільки кілограмів яблук першого,другого і третього сортів завезли в магазин​

Ответы на вопрос

Отвечает Малиновский Рома.

Ответ:

первый сорт 240, второй 150, третий 210

Пошаговое объяснение:

1. 600*2/5=240- первый сорт

2, 25% от 600= (600*25)/100=150 Второй

3, 600-240-150=210 третий

Отвечает Максакова Екатерина.

Відповідь:

1-240

2-150

3-210

Покрокове пояснення:

1)600•2/5=240

2)600-100%

Х-25%,тоді

600•25/100=150

3)600-(240+150)=210