ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!! Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, катети якого дорівнюють 2

см і 4 смА)18 смб)√18 смВ)√12 CMг)9 CMд)14 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Суконов Валера.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

гіпотенуза =\sqrt{2^{2} } +4^{2}=√4+16=√20