З одного порту в протилежних напрямках вийшли пароплав зі швидкістю 24,9 км/год і катер зі

швидкістю 32,6 км/год. Яка відстань між ними через 1.8 год. після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Подорожная Лиза.

Ответ:

1.8•24.9+1.8•32.6=44.82+58.68=

=103.5

103.5--відстань між ними через 1.8год після початку руху

Пошаговое объяснение: