З однієї ділянки зібрали 48 кг огірків,а з другої 26 кг. 54 кг огірків залишили для їди,а решту

розклали у 10 банок для консервації.По скільки кг огірків клали в одну банку?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

2 кг

Пошаговое объяснение:

48+26=74кг огірків всього зібрали

74-54=20 кг огірків залишилося в банки

20÷10=2 кг огірків клали в одну банку