Людина йде вверх по ескалатору ,що рухається в гору .З якою швидкістю він піднімається , якщо

швидкість руху ескалатора 40 м/ хв,а людина йде зі швидкістю 3 км/ год

Ответы на вопрос

Отвечает Любивая Софья.

Ответ:

Швидкість підйому людини 3240 метрів у годину.

Пошаговое объяснение:

Людина - 3км/год

Екскалатор - 40м/хв

1год = 60хв

1км=1000м

1)40 × 60 =240(м/год)-швидкість екскалатора у годинах;

2)3000 + 240 = 3240(м/год)