Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 2.5 а середнє арифметичне двох інших чисел 1 .7 знайдіть

середнє арифметичне цих п'яти чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Черников Ваня.

2,5*3=7,5

1,7*2=3,4

7,5+3,4=10,9

10,9/5=2,18