Два потяги їхали однакову кількість годин і подолали відповідно 350 км і 250 км. Яка швидкість

кожного потяга, якщо сума їх швидкостей дорівнює 120 км/год. РОЗПИСАТЬ ПО ДІЯХ З ПОЯСНЕННЯМ. дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Гонин Никита.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

350/250=1,4 раза больше

пусть скорость первого х

х+1,4х=120

2,4х=120

х=120/2,4

х=50 км в час

50*1,4=70 км в час