В одний пачци було 20 зошитив, у другий- на x зошитив менше, а у третий- удвичи бильше, ниж у

другий. Скильки зошитив було у трьох пачках разом? Склади буквений вираз та обчисли його значення, якщо x=2.

Ответы на вопрос

Отвечает Уразгалиев Дамир.
20 тетрадей - в первой пачке
20-х тетрадей - во второй
2(20-х) тетрадей - в третьей

в трех пачках:
20 + 20-х + 2(20-х) = 40 - х + 40 - 2х = 80 - 3х (тетрадей)

если х=2:
80 - 3х = 80 - 3*2 = 80 - 6 = 74 (тетради) в трех пачках

Ответ: 74 тетради.
Отвечает Михайлова Нина.

20-2=18 - було в другій пачці

18*2=36 - було в третій пачці

20+18+36=74 - було в трьох пачках