До магазину завезли 27 пачок зошитив у клитинку та 25 пачок зошитив у линию -- всього 2600 штук.

Скильки всього привезли зошитив у клитинку и скильки в линию якшьо зошитив у всих пачках однакова килькисть?

Ответы на вопрос

Отвечает Травин Рустам.
1) 27+25=52  пачки разом
2) 2600:52=50 зошитів в 1 пачці
3)27*50=1350зош - у кліт
4)25*50=1250 зош у лін