ПОЖАЛУЙСТА СДЕЛАЙТЕ ЭТИ ЗАДАНИЯ И ОБЬЯСНИТЕ МНЕ 1. Обчисліть: 4 – 6/13 2. Знайдіть суму 19а+6 а+4

3. Порівняйте значення виразу з цілим числом 7/15 + 9/15 і 2 4. Спростіть вираз 3∙(12а – 3), застосувавши розподільний закон

Ответы на вопрос

Отвечает Габтуллина Ильвира.
1) 4-6/13=3 7/13
2)(19а+6)+(а+4)=20а+10 3)7/15+9/15=16/15=1 1/15
1 1/16<2
4)3*12а-3*3=36а-9