Спростіть вираз 3(12а – 3), застосувавши розподільний закон: А 27а; Б 36а –3; В 36а – 9; Г12а – 9.


Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Эльвира.
3(12а-3)
Застосувавши розподільний закон,перетворимо добуток у різницю:
3*(12а-3)=3*12а-3*3=36а-9

Ответ:В) 36а-9