Помогите решить! Спочатку підняла дрон на певну висоту,потім опустила його на 20м,далі ще на

третину від початкової висоти.тоді до земли залишилося 16м.На яку висоту підняли дрон спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Куманев Максим.

Ответ:

x-20-1/3x=16

x-20-x×1/3=16

3x-60-x=48

2x-60=48

2x=48+60

2x=108

x=108÷2

x=54

Ответ:дрон подняли на 54м.