Галинка спочатку підняла дрон на певну висоту над землею. Потім опустила його на 20 м. Далі ще

опустила на третину від початкової висоти. Тодi до землі залишилося 16 м. На яку висоту Галинка підняла дрон спочатку? Як вирiшити без рiвняння ??

Ответы на вопрос

Отвечает Згурский Макс.

Відповідь:

54м.

Покрокове пояснення:

Висота на яку було піднято дрон складається з трьох частин, це 20м., 16м., та 1/3 від цієї висоти. тобто 20 + 16 = 36м. - це 2/3 від максимальної висоти. Получаємо 36 / 2 * 3 = 54м. Або 36 / 2 = 18 - це 1/3 та 18 * 3 = 54м.

Отвечает Михайлов Александр.

Ответ:

54 метра.

Пошаговое объяснение:

Пусть х м - высота, на которую Галина первоначально подняла дрон. По условию

х - 20 - 1/3•х = 16

2/3•х = 20 + 16

2/3•х = 36

х = 36 : 2/3

х = 36 • 3/2

х = 18 • 3

х = 54

Ответ: 54 м - первоначальная высота, на которую Галина подняла дрон.

Второй способ решения:

1) 20 + 16 = 36 (м) - это расстояние до земли, которое останется, если дрон спустят на треть высоты.

2) 1 - 1/3 = 2/3 высоты составляют 36 метров.

3) 36 : 2/3 = (36•3)/2 = (18•3)/1 = 54 (м) - первоначальная высота, на которую Галина подняла дрон.