На екскурсію поїхало 36 дітей.1/4 всіх дітей -хлопчики ,а решта дівчата .На скільки більше поїхало

дівчаток ,ніж хлопчиків

Ответы на вопрос

Отвечает Хулпа Маша.

Ответ:

36/4=9 хлопчиків,36-9=27 девочек,27-9=18 на 18 девочек больше чем мальчиков

Пошаговое объяснение: