У розчині міститься 42кг солі . Яка маса розчину , якщо солі в ньому 35%.


Ответы на вопрос

Отвечает Конотовський Влад.

Складаємо пропорцію:

42кг100%

х35%

х=(42×35)÷100=1470÷100=14,7 кг