9мин;36мин;2сағ12мин;2сағ15мин;3сағ48мин уақыт өлшемдерін сағатпен өрнектеңдер жəне нəтижесін ондық

бөлшек түрінде жазыңдар

Ответы на вопрос

Отвечает Клиндухов Андрей.
9/60 = 3/20 саг
36/60= 6/10 = 3/5 саг
132/60= 61/30 = 2 1/30 (2 саг 12 мин = 2х60+12=132 мин)
135/60=27/12=9/4=2 1/4 (2 саг 15 мин=135 мин)
228/60=114/30=57/15= 3 12/15= 3 4/5
(3 саг 48 мин = 228 мин)