Задача: Три брати зібрали 88 кг яблук . Старший зібрав у 3 рази більше , ніж молодший, а середній -

на 18 кг більше, ніж молодший. Скільки кг яблук зібрав молодший брат ?

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

нехай молодший зібрав х яблук, тоді страшний зібрав 3х, а середній х+18

х+3х+х+18=88

5х+18=88

5х=88-18

5х=70

х=70/5

х=14

молодший зібрав 14, середній 14+18=32, старший 14×3=42