3,7,5,18,21,18,19 арифметикалық ортасы


Ответы на вопрос

Отвечает Банкетов Егор.

Жауабы:

13 саны

Шешуі:

Бірінші барлық санды қосып шығамыз:

3+7+5+18+21+18+19=91

_______________________________

Енді осы шыққан санды 7-ге бөлеміз.

Өйткені бұл жерде барлығы 7 сан бар (3,7,5,18,21,18,19).

91÷7=13

Отвечает Сафаров Дмитрий.

Ответ:

3+7+5+18+21+18+19=91÷7=13

Пошаговое объяснение: