Наскільки площа прямокутника зі сторонами 12,5 м   і    7,3 м  відрізняєтся від

площі квадрата  зі стороною 11,2м.?      

Ответы на вопрос

Отвечает Балабушевич Евгений.
12,5*7,3=91,25 м кв площа прямокутника
11,2*11,2=125,44 м кв площа квадрата
125,44-91,25=34,19 м кв
Відповідь  на 34,19 м кв площа квадрата більше